17 53.735291 18.922501 http://tabularium.ckj.edu.pl arrow 0 none 1 1 Your e-mail has been sent! A problem has occured. Please try again. NEW HOT SALE cookie-true 200
Zapraszamy do Krypty Wielkich Mistrzów Poznaj tajemnice kwidzyńskiej Katedry Odkrywamy sekrety historii
0
  • Brak produktów w koszyku.

Bluza Kolarska – Kwidzyn Moje Miasto

Bluza Kolarska – Kwidzyn Moje Miasto

Niemal 1000 zawodników rywalizowało we wrześniu w Kwidzynie, w finałowej edycji Skandia Maraton Lang Team. Miasto Kwidzyn reprezentowało kilkunastu zawodników w specjalnie uszytych na ten cel koszulkach z emblematami miasta. Ponieważ w Kwidzynie jest wielu entuzjastów sportów rowerowych, a dla wielu rower jest pasją i sposobem na życie, Kwidzyńskie Centrum Kultury wprowadziło do sprzedaży bluzy kolarskie ozdobione kwidzyńskimi motywami.

Niewątpliwie jest to nie lada gratka dla miłośników sportów rowerowych i nie tylko. Rozpinana bluza kolarska wykonana jest z oddychającej i odprowadzającej pot tkaniny poliestrowej. Faktura materiału pozwala na utrzymanie większej ilości ciepła ale także „oddycha” wypuszczając pot na zewnątrz. Na plecach znajdują się trzy kieszenie ściągane gumką, w których to można trzymać niezbędne szpargały podczas rowerowych eskapad. A wszystko to okraszone kwidzyńskimi barwami i logiem miasta.

Bluzy dostępne są w różnych rozmiarach, również dziecięcych.

Zachęcamy do kupna. Bluzy dostępne w sklepie Tabularium przy ul. Braterstwa Narodów 33

Category Bluzy
BUY FOR ME

E-mail Preview

Would you please buy this awesome piece for me dear? :)

SHOP NOW

Design Options

E-mail Settings